Thermalpark Dunajská Streda je jedno z najobľúbenejších a najnavštevovanejších rekreačných stredísk južného Slovenska. V krásnom prostredí v srdci Žitného Ostrova ponúka kvalitné služby a dokonalý relax pre všetky vekové kategórie.

Na ploche 18 hektárov sa nachádza 10 interiérových a exteriérových bazénov, v troch z nich sa nachádza termálna voda s teplotou do 39 °C, ktorá má priaznivé účinky hlavne pri ťažkostiach pohybového ústrojenstva. Návštevníkom túžiacich po osviežení sú k dispozícii štyri vnútorné a šesť vonkajších bazénov. Pre malé deti ponúka kúpalisko vyžitie v detskom bazéne so zábavnou šmykľavkou a detský letný klub s pestrým programom. Väčší nadšenci adrenalínu a zábavy majú možnosť vyskúšať toboganovú vežu so siedmimi toboganmi.

Milovníci pohybu sú v hlavnej sezóne očakávaní na športových ihriskách (plážový volejbal, minigolf, multifunkčné ihrisko, stolný tenis, vonkajší šach). Masážne centrum, ktoré ponúka širokú škálu klasických a thajských masáží a obnovený saunový svet so štyrmi saunami (fínska, bio, infra a parná), so soľnou kabínou, jacuzzi a ochladzovacím bazénom zaručia návštevníkom bezkonkurenčný oddych a uvoľnenie.

Navštívte nás a nechajte sa rozmaznávať!Láka Vás predstava úžasnej dovolenky plnej zábavy, vody alebo odpočinku? Chceli by ste ju stráviť v komfortnom ubytovaní a ochutnávať pritom miestne špeciality? Presne pre Vás je určený rekreačný komplex Thermalpark v Dunajskej Strede. Od júna tohto roka Vám bude plne k dispozícii novovybudovaný Hotel Thermalpark***, ktorý ponúka ubytovanie v moderne zariadených izbách. Kvalitné služby v podobe rôznych masáží a procedúr, vynovený saunový svet a príjemný personál sú zárukou k vašej spokojnosti. Hotel je svojou polohou a vybavením vhodný aj na firemné akcie, školenia, semináre ako aj obchodné rokovania.

Spolu 47 útulných izieb zabezpečuje pohodlie druhého domova. Samozrejmosťou na izbách je klimatizácia, minibar či Wi-Fi pripojenie. Ak sa práve rozhodujete kam na výlet, Thermalpark splní Vaše očakávania. Saunový svet, masážne centrum, tobogany, 10 bazénov, športové ihriská a lokálne delikatesy zo Žitného ostrova Vás dozaista očaria.

Okrem hotela poskytuje Thermalpark ubytovanie aj vo svojich Penziónoch a Autokempingu.

Kontakty

THERMALPARK DS, a.s.
Gabčíkovská cesta 237/38
929 01 Dunajská Streda

Informácie

Tel.: +421 (0)31 552 40 91
Fax: +421 (0)31 552 41 91
E-mail: info@thermalpark.sk
Web: www.thermalpark.sk